młodzi w kościele

Młodzi w kościele

młodzi w kościele

Fundacja Blisko Domu oraz Wspólnota Ewangelizacyjna SYJON w 2022r. rozpoczęli PROJEKT MwK czyli PROJEKT MŁODZI w KOŚCIELE. Jest on skierowany do wszystkich młodych osób, które chcą /lub niekoniecznie na ten moment chcą, ale przyjdą/wejść w obszar działań, alternatyw, rozmów, warsztatów, które mają na celu SPOTKANIE, PRZYJAŹŃ I ROZWÓJ.

Chcemy dzielić się z Wami naszym doświadczeniem, umiejętnościami, talentami i wartościami.

Otrzymaliśmy od Boga Jego Kartę SiM bo dwa najważniejsze działania w Projekcie MwK to SPOTKANIE i MOST / SiM/

 

 

SPOTKANIE: raz w miesiącu w Sanktuarium w Otyniu mamy uwielbienie, świadectwo, gadanko o problemach i nie tylko oraz RELACJE. Spotkania dobywają się od października 2022r.

MOST: to przygotowana przez nas od października do czerwca seria warsztatów, na których będziesz mogła/mógł nauczyć się gry na instrumencie, śpiewu, tańca, techniki dźwięku, malowania w rytmie serca i jeszcze kilku innych rzeczy. Ponadto MOST to ogniska, kajaki, wyjazdy i kawałek wspólnych wakacji. Dla wszystkich chętnych mamy zajęcia sportowe z naszymi Syjonowymi trenerami.

W MOŚCIE przewidziana jest też STREFA MÓW – WYSŁUCHAM, czyli strefa rozmów indywidualnych, gdyby ktoś chciał porozmawiać, zapytać, omówić jakiś swój problem. W STREFIE MÓW – WYSŁUCHAM mamy wspaniałą ekipę osób liderów, którzy będą SŁUCHAĆ Z UWAGĄ I SERCEM.

KOGO ZAPRASZAMY?: Młodzież przygotowującą się do bierzmowania, ale także każdego nastolatka, który szuka czegoś nowego, chce poznać nowych ludzi, nawiązać nowe relacje, przyjaźnie, rozwijać talenty. Więcej informacji na facebooku Zespół Ewangelizacyjny Syjon.

Liczba miejsc w I roku Projektu MwK jest ograniczona

Similar Posts