NIE PRZEGAP!

Przygotuj siebie i swoje dziecko na nowe okoliczności!

Weź udział w warsztatach o tym, jak rozumieć, rozpoznawać i nazywać zachowania dziecka zanim pójdzie do szkoły.

Dowiedz się

• Czym są i jak określić umiejętności elementarne u dziecka
  • Jakie mogą wystąpić u dziecka trudności w uczeniu się
  • Z czego dzieci nie wyrastają
  • Czym jest kryzys sześciolatka
  • Co trzeba wiedzieć o dziecku wysokowrażliwym
  • Jak sobie radzić z trudnościami przeżywanymi przez dziecko

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Olszewska, psycholog, neurologopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego zdobywanego w ramach pracy klinicysty i wykładowcy w Pracowni Terapii Neuropsychologicznej Instytutu Psychologii UWr oraz własnej działalności jako dyrektor i terapeuta w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Autorka wielu szkoleń i warsztatów dla profesjonalistów, prowadząca szkolenia z Metody Warnkego, Sensomotoryki, Systemu RehaCom i innych metod diagnozy i terapii dzieci z trudnościami w uczeniu się. Fascynatka metodyki matematyki elementarnej. Prywatnie mama trójki dzieci.

Dla rodziców, których dzieci w niedługim czasie będą udawały się do szkoły.

Specjalistyczne Centrum Rodziny przy ulicy Szarych Szeregów 35/2 w Żarach.

23.11.2019

Plan spotkania

11.00 – rozpoczęcie

11.00 – 12.30 szkolenie część 1

12.30 – 13.00 przerwa kawowa

13.00 – 14.30 szkolenie część 2

14.30 – zakończenie

Koszt warsztatów to 60 zł od osoby. W cenę wliczony jest bar kawowy.

Warsztaty można opłacić na dwa sposoby, online poprzez stronę (dotpay) lub przelewem tradycyjnym.

Tytułem: warsztaty Nie przegap.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA