Bardzo Państwu dziękujemy za okazane nam wsparcie. Zarówno to finansowe jak i to na poziomie zaangażowania przy organizacji naszych wydarzeń.
Naszą misją jest przywracanie ludziom wartości Domu. Robimy to poprzez głoszenie Słowa Bożego i pracę z rodziną.
W ciągu przeszło dwóch lat zorganizowaliśmy osiem edycji rekolekcji. Był to też czas niezliczonej ilości spotkań z rodzinami, małżeństwami i osobami indywidualnymi na gruncie pracy zarówno terapeutycznej jak i wsparcia duchowego. Od stycznia planujemy poszerzyć zespół specjalistów o dwie osoby.

Obecnie stoimy przed bardzo trudnym wyzwaniem, z którym, już wiemy, że nie poradzimy sobie sami.

Mamy przed sobą remont i wyposażenie góry domu, w którym powstały gabinety i sala szkoleń. Ogromnym zadaniem finansowych jest dla nas zakończenie prac remontowych w Centrum Rodziny, które planujemy otworzyć w Żarach. Potrzebujemy zebrać na ten cel 50 tysięcy złotych.

Na ten moment Fundacja potrzebuje wsparcia tej inicjatywy każdą możliwą złotówką.

Z całego serca już teraz dziękujemy za każdą wpłaconą na ten cel kwotę.

Możesz wesprzeć nasze działania dokonując przelewu na konto

ul.Szarych Szeregów 47/54
68-200 Żary