Model

W MONITOROWANIU
PŁODNOŚCI I ZDROWIA KOBIETY

Zapraszamy na spotkanie wprowadzające z Instruktorem Modelu Creighton

Model Creighton to wystandaryzowane narzędzie używane w diagnostyce i leczeniu
wg. zasad NaProTechnology®.
To propozycja dla kobiet od okresu dojrzewania aż po menopauzę.

Spotkanie wprowadzające jest wystarczające, aby rozpocząć obserwacje już kolejnego dnia i wejść do programu nauczania według Modelu Creighton

MODEL CREIGHTON to system:

• Profesjonalny
  • Dostosowany do konkretnej sytuacji użytkownika
  • Medycznie bezpieczny
  • Moralnie godziwy
  • Łatwy do nauczenia
  • Wiarygodny
  • Współpracujący z naturalnym cyklem kobiety
  • Stosowanym wspólnie przez męża i żonę
  • Szanującym godność kobiety i integralność małżeństwa
  • Mającym bardzo szerokie zastosowanie
  • Precyzyjnie rozpoznającym dni płodne i niepłodne
  • Niezbędnym w celu obserwowania i zachowywania zdrowia kobiety

Spotkanie poprowadzi Barbara Jasińska prowadząca na co dzień JUGLANS - Ośrodek Troski o Płodność. Posiada specjalizację w zakresie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego.
Jest wykwalifikowanym Instruktorem Modelu Creighton, afiliowanym w Polskim Centrum Troski o Płodność FCCP.

Dla wszystkich małżeństw

Przylądek Blisko Domu, ul. Moniuszki 4, Otyń

16.11.2019

Koszt spotkania wynosi 30zł od osoby.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia materiałów takich jak podręcznik, karta obserwacji i znaczki. Koszt materiałów to 70zł.

Warsztaty można opłacić na dwa sposoby, online poprzez stronę (dotpay) lub przelewem tradycyjnym.

Tytułem: Creighton