Jak nauczyć dziecko pisać i czytać ze zrozumieniem

-Metoda Sylabowa-

Jak rozpoznać czy warsztaty są dla mojego dziecka?
Metoda sylabowa ma wysoką skuteczność u dzieci,które maja problemy w czytaniu i pisaniu: znają litery, wymieniają je,ale nie złożą w wyraz.
W pisaniu gubią litery lub przestawiają je lub nie potrafią pisać mając znajomość literek.

Wspólnie nauczycie się, jak pracować, żeby nauka przynosiła uśmiech i rezultaty.

Razem odkryjecie
niesamowity świat słowa

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Szwerbel, pedagog, terapeuta, pracuje na co dzień w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Uczy czytać i pisać w oparciu o metodę sylabową. Wspiera rodzicow dzieci szczegolnie miedzy 6 a 10 rokiem życia. Prowadzi autorskie warsztaty i szkolenia ucząc metody sylabowej także rodziców i nauczycieli. Prowadzi indywidualne instruktaże nad poprawnym czytaniem ze zrozumieniem oraz pisaniem. Wieloletni diagnosta z sercem otwartym na potrzeby dziecka i wsparcie rodziców.

Nie czekaj
zapisz się już dzisiaj !

Możliwość płatności zostanie uruchomiona na początku stycznia. Poinformujemy Cię o tym mailowo i smsem.

Uwaga
Ilość miejsc jest ograniczona!

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa byłaby dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w warsztatach – wypełnij formularz rejestracyjny oraz wyślij wniosek z uzasadnieniem na e-mail: kontakt@fundacjabliskodomu.pl,
Sprawdzimy możliwość dodatkowego dofinansowania Twojego udziału w szkoleniu.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w naszych warsztatach– przekaż wybraną kwotę na Fundusz stypendialny.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej