Krok 4

Za nami IV krok formacji rekolekcyjnej dla małżeństw. Po raz kolejny spotkaliśmy się z Parami z poprzednich edycji rekolekcji. Tym razem tematyka konferencji dotyczyła tych wszystkich sytuacji, w których wydaje się, że miłość już się skończyła.
Odpowiadaliśmy na kluczowe pytania: Co wtedy? Jak odbudować relację małżeńską?

O tym i o wielu innych ważnych kwestiach mówiliśmy w kolejnych nauczaniach. Dotknęliśmy również sfery wychowawczej i bardzo aktualnego obecnie problemu jakim jest uzależnienie od technologii wśród dzieci i młodzieży. Rodzice otrzymali wskazówki od specjalistów jak w mądry i budujący sposób radzić sobie z tymi trudnościami.

Rekolekcje zaplanowane są w ten sposób, aby modlitwa i konferencje szły ze sobą w parze. Czas Mszy Świętej i adoracji Najświętszego Sakramentu był niezwykle ważnym doświadczeniem. Momentem zawierzenia Panu Bogu wzajemnych relacji zarówno małżonków jak i pozostałych członków rodziny. Modlitwie uwielbienia towarzyszył zespół ewangelizacyjny Syjon

Specjalnym miejscem na rekolekcjach była Rekolekcyjna Strefa Dziecka, gdzie najmłodsi spędzali czas na zabawie pod okiem naszych opiekunów.


W wolnym czasie małżeństwa mogły skorzystać z modlitwy wstawienniczej. W przerwach korytarze zapełniały się uczestnikami, którzy przy kawie i herbacie dyskutowali o treściach rekolekcyjnych dzieląc się przy tym własnymi doświadczeniami.IV krok to ostatni krok formacji.

A już za miesiąc zaczynamy nową edycję III-stopniowych rekolekcji małżeńskich.

I krok odbędzie się w 28.02-1.03.2020 r.

>>> ZAPISZ SIĘ <<<

Podobał Ci się artykuł?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Zostaw komentarz

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej