Dom w Bogu IV

Dom w Bogu to cykl otwartych spotkań dla małżeństw zapoczątkowany w 2019 roku w Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Otyniu. Idea tych spotkań wyrosła z pragnienia dzielenia się wiedzą, która miałaby pomóc małżonkom zbliżyć się do siebie, ale przede wszystkim dać im narzędzia do tego, by mogli wspólnie budować i wzmacniać łączącą ich więź.

Tutaj uczymy się jak kształtować życie w relacji małżeńskiej i rodzinnej na nowo, jak pewne rzeczy odświeżyć, ale też doświadczać tych rzeczy na nowo z wiarą. Mówimy o tym jak odnajdywać się z sobą w relacji małżeńskiej, kiedy jesteśmy tak bardzo różni od siebie i jak to zrobić w umiejętny sposób.

Jesteśmy ludźmi Jezusa Chrystusa, a więc ludźmi wielkiej różnicy. Szczególnie w odniesieniu do tego co nam proponuje świat. Dom w Bogu nie dobiega końca. Już teraz zapraszamy Was na kolejne spotkania. Pierwsze z nich odbędzie się 15.02.2020. Do zobaczenia!

Podobał Ci się artykuł?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Zostaw komentarz

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej