Pismo
Święte
o finansach

Weź udział w warsztatach.
Zainspiruj się do głębszej ufności Bogu
i żyj w poczuciu zadowolenia.

Odkryj co Biblia mówi o zarządzaniu pieniędzmi oraz gospodarowaniu dobrami otrzymanymi od Boga.

Zacznij świadomie i zgodnie ze Słowem Bożym kontrolować budżet domowy.

Dowiedz się jak wprowadzić w życie kluczowe zasady, które diametralnie zmienią Twoje podejście do pieniędzy

• Wydawaj mniej niż zarabiasz
  • Unikaj zaciągania długów
  • Zabezpiecz się na trudne czasy
  • Wyznaczaj długoterminowe cele finansowe
  • Hojnie dziel się z innymi

Na warsztatach nauczysz się jak efektywnie i zgodnie z Biblią zarządzać finansami oraz od czego zacząć ich uporządkowanie.

Poprowadzi je Wojciech Nowicki doradca finansowy osób z zadłużeniem. Prezes Fundacji Edukacji Finansowej CROWN. Przedsiębiorca w firmie szkoleniowej InPlus Edukacja. Współautor książki „Uzdrowienie Finansów”. Prowadzi programy szkoleniowe w zakresie zarządzania finansami oraz Kompas Kariery.

• Dla kogo?
    Dla wszystkich zainteresowanych
  • Kiedy i w jakich godzinach?
    07.09.2019 r.
    godz. 10.00-15.00
  • Gdzie?
    Przylądek Blisko Domu,
    ul.Moniuszki 4
    Otyń
  • Jak długo?
    3 sesje
    1h każda
    20min przerwy pomiędzy sesjami
  • Jaki jest koszt?
    50zł
  • Warunkiem uczestnictwa w warsztatach
    jest przedpłata w wysokości 50zł

Przekonaj się, jak Boże zarządzanie finansami wpłynie na Twoje relacje, emocje, stan ducha, wiarę oraz portfel.

Uwaga! Zapisy na warsztaty w terminie 7.09.2019 zostały zakończone!
O terminie kolejnej tury poinformujemy wkrótce

Ilość miejsc jest ograniczona!