PLAKAT-OTULIC-UKRAINE

Fundacja Blisko Domu rozpoczyna Akcję Pomocową Otulić Ukrainę

PLAKAT-OTULIC-UKRAINE

 

Będzie ona wielozakresowa, rozpoczynamy od zbiórki pościeli i tekstyliów dla ośrodków dla uchodźców, w których są i będą lokowane kobiety i dzieci z Ukrainy. Równolegle będziemy też tworzyć bazę polskich rodzin z obszaru Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Żary, które mają możliwość przyjęcia do swojego domu całej rodziny, matki z dzieckiem, bądź z dziećmi. Chęć okazania takiej pomocy należy zgłosić pod nr telefonu:

1. 530 087 878
2. 783 700 176My będziemy się w tej sprawie kontaktować bezpośrednio z lokalnymi sztabami zarządzania kryzysowego i ośrodkami dla uchodźców.


Wszystkie wpłaty określone tytułem OTULIĆ UKRAINĘ i wpłacone na konto Fundacji Blisko Domu zostaną przekazane na artykuły określone w zbiórce oraz zakup innych potrzebnych rzeczy dla rodzin z Ukrainy objętych opieką Fundacji. Rozszerzamy także pomoc specjalistyczną dla poszkodowanych w działaniach wojennych kobiet i dzieci. Pomoc będzie finansowana z funduszu stypendialnego Fundacji. Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy pomogą nam w zrealizowaniu tej pomocy.
Jesteśmy Blisko Domu i Rodzin każdego dnia.

Pracujemy wytrwale, by dobro mogło zwyciężać nieustannie.

Similar Posts